Розмитнення без корупції: парламент підтримав законопроєкт у першому читанні

2024-04-26 13:20:32
Розмитнення авто в Дії — революційний сервіс, який повністю прибирає людський фактор та корупцію з процесу. А головне — заощаджує кошти та економить час тисячам українців. Загалом весь процес розмитнення відбуватиметься онлайн у кілька кліків.

Після ухвалення законопроєкту Мінцифра на основі інформації від митниці створить Базу даних митних вартостей. Там буде митна вартість нових легкових автомобілів, які ввозили в Україну після 2007 року, із деталями: марка, модель, тип і обʼєм двигуна, рік випуску. Це дозволить виключити людський фактор та автоматично розрахувати чесну вартість розмитнення.

Послугу реалізують Міністерство цифрової трансформації, Міністерство фінансів України та Державна митна служба за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».