Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

2024-02-20 12:30:32
Сьогодні у Тячеві на площі Незалежності, біля Меморіалу слави та пам’яті «УКРАЇНА НЕСКОРЕНА», відбулися меморіальні заходи.

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Євромайдану відбулося покладання квітів до пам’ятника Героїв Революції Гідності на площі Пам’яті та вшанування пам’яті загиблих Захисників Тячева, які віддали своє життя у боротьбі за свободу України від російського агресора.

У заході взяли участь керівництво міста та району, військовослужбовці, представники громадськості, установ та організацій, а також мешканці міста.

Пам'ять полеглих вшанували хвилиною мовчання.

На Меморіалі слави відкрито ще один стенд в пам'ять про загиблого воїна Михайла Голубку.

Пам’ятаємо про усіх, хто у різні часи боровся за Незалежність нашої держави і не повернувся з поля бою.

Герої не вмирають… Пам'ятаємо кожного та продовжуємо свою боротьбу!

Пресслужба Тячівської РВА