На Закарпатті відзначили 85-ту річницю з дня проголошення незалежності Карпатської України та вшанували подвиг її Героїв

2024-03-15 20:04:40

Сьогодні, на Красному Полі, очільник Тячівської РВА Тімур Аверін, спільно з представниками громад району і керівництвом Закарпатської ОВА та районів, з нагоди 85-ї річниці проголошення Карпатської України, вшанували пам'ять полеглих у бою захисників та поклали квіти до пам’ятного хреста, встановленого тут на честь загиблих січових стрільців.

Саме на Красному полі розпочався бій 15 березня 1939 року, після проголошення незалежності Карпатської України, президентом якої був Августин Волошин. Проти 20-тисячного угорського війська виступили малоозброєні тисячі січовиків Карпатської України. Сили були нерівні, але українські січовики боролися до кінця.

Цей день має велике значення для нашої історії. Наше завдання завжди пам'ятати героїчні зусилля тих, хто стояв за волю і незалежність попри всі перешкоди.

Вічна пам’ять полеглим у боях за незалежну та соборну Україну!
Слава героям Карпатської України!

Пресслужба Тячівської РВА